Zakupione produkty wysyłamy tego samego lub następnego dnia od przyjęcia zamówienia. Zamówienia są wysyłane od Poniedziałku do Piątku do godziny 14:00.

Przy formie dostawy ''Dowóz na terenie Łodzi '' po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia dogodnego dla Państwa terminu dostawy .

Dowóz na terenie Łodzi możliwy przy zamówieniach powyżej 150zł . Koszt dostawy 15zł , powyżej 300zł zamówienie dowieziemy bezpłatnie

Przy formie dostawy ''Odbiór osobisty'' po skompletowaniu zamówienia otrzymacie Państwo od nas wiadomość o możliwości odbioru zamówienia pod adresem - 93-378 Łódź ul. Mieszkalna 43 - WAŻNE : Nie posiadamy aktualnie sklepu stacjonarnego dlatego przed odbiorem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny ok 30 minut przed odbiorem.

Odbiór osobisty oraz Dostawę na terenie Łodzi realizujemy od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 - 20:00 oraz w soboty w godz. 10:00 - 17:00

WAŻNE :  W związku z panującą epidemią Koronawirusa dla Państwa i naszego bezpieczeństwa prosimy w miarę możliwości o opłacanie zamówień poprzez płatności elektroniczne przy składaniu zamówienia , płatność przy odbiorze akceptujemy aktualnie tylko gotówką . Chcemy również ograniczyć do minimum kontakt z klientem na miejscu , dlatego nasz pracownik położy zamówienie i oddali się na odległość ok. 3m , wtedy klient będzie mógł sprawdzić i odebrać zamówienie .