• Nowy

ROUTE7 - APC Koncentrat 0,5L - uniwersalny środek czyszczący

Indeks:

27,56 zł

uniwersalny środek czyszczący w koncentracie

Pojemność
Ilość

  • W trosce o szybkość i Twoje bezpieczeństwo obsługujemy płatności dotPay. W trosce o szybkość i Twoje bezpieczeństwo obsługujemy płatności dotPay.
  • Zamówienie od 100zł - wysyłka -50%           

od 200zł - wysyłka GRATIS Zamówienie od 100zł - wysyłka -50% od 200zł - wysyłka GRATIS
  • Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godz: 10:00- 18:00. Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godz: 10:00- 18:00.

Route7 - APC koncentrat

Route7 APC jest to uniwersalny środek czyszczący w koncentracie . Preparat ten idealnie nadaje się do czyszczenia mocno zabrudzonych tworzyw sztucznych , wstępnego rozpuszczania cięższych plam z tapicerki materiałowej (tłuszcz , pot, itp.) , oraz czyszczenia innych powierzchni.

Środek ten służy jedynie do wyczyszczenia danej powierzchni , nie zabezpiecza oraz nie pozostawia warstwy ochronnej , dlatego po wyczyszczeniu zalecamy nałożenie dedykowanego do danego typu powierzchni preparatu zabezpieczającego jak np. do tworzyw sztucznych polecamy Polymer Dressing firmy Route7

Sposób użycia:

Koncentrat rozcieńczyć z wodą w proporcjach od 1:5 trudne zabrudzenia (np. komora silnika) do 1:100 lekkie zabrudzenia. Należy sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu.

.............................................................................................................................................

398 Przedmioty

13 innych produktów w tej samej kategorii: