• Nowy

Route7 - Zestaw do pielęgnacji kokpitu

Indeks:

43,01 zł

Zestaw do pielęgnacji plastików wewnątrz pojazdu. W skład zestawu wchodzi preparat do czyszczenia (500ml) , dressing do plastików (500ml) , ściereczka z mikrofibry 32x32 cm , 320 g/m2 oraz aplikator

Ilość

  • W trosce o szybkość i Twoje bezpieczeństwo obsługujemy płatności dotPay. W trosce o szybkość i Twoje bezpieczeństwo obsługujemy płatności dotPay.
  • Zamówienie od 100zł - wysyłka -50%           

od 200zł - wysyłka GRATIS Zamówienie od 100zł - wysyłka -50% od 200zł - wysyłka GRATIS
  • Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godz: 10:00- 18:00. Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godz: 10:00- 18:00.

Zestaw do pielęgnacji plastików wewnątrz pojazdu. W skład zestawu wchodzi preparat do czyszczenia (500ml) , dressing do plastików (500ml) , ściereczka z mikrofibry 32x32 cm , 320 g/m2 oraz aplikator .

Sposób Motodetailera :

Krok 1 ) - Preparat APC Koncetrat należy rozcieńczyć z wodą , następnie spryskać powierzchnię i czyścić za pomocą ściereczki z mikrofibry (przy większych zabrudzeniach ściereczkę należy co jakiś czas przepłukać w wodzie )

Krok 2 ) - Po dokładnym wyczyszczeniu powierzchni należy odczekać ok. 5-10min ,

Krok 3 ) - Preparat Polymer dressing należy nałożyć na wcześniej wyczyszczoną powierzchnię za pomocą aplikatora

Gotowe - Efekt preparatu Polymer Dressing utrzymuje się przez ok. 3-4 tygodnie , po takim czasie zalecamy ponowne nałożenie preparatu i  co 2-3 miesiące zalecamy powtórzenie całego zabiegu (Krok 1-3)

Route7 - APC koncentrat

Route7 APC jest to uniwersalny środek czyszczący w koncentracie . Preparat ten idealnie nadaje się do czyszczenia mocno zabrudzonych tworzyw sztucznych , wstępnego rozpuszczania cięższych plam z tapicerki materiałowej (tłuszcz , pot, itp.) , oraz czyszczenia innych powierzchni.

Środek ten służy jedynie do wyczyszczenia danej powierzchni , nie zabezpiecza oraz nie pozostawia warstwy ochronnej , dlatego po wyczyszczeniu zalecamy nałożenie dedykowanego do danego typu powierzchni preparatu zabezpieczającego jak np. do tworzyw sztucznych polecamy Polymer Dressing firmy Route7

Sposób użycia:

Koncentrat rozcieńczyć z wodą w proporcjach od 1:5 trudne zabrudzenia (np. komora silnika) do 1:100 lekkie zabrudzenia. Należy sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu.

Route7 - Polymer Dressing

Route7 Polymer Dressing jest to preparat do pielęgnacji elementów z tworzyw sztucznych oraz gumy na bazie polimerów, który zabezpiecza plastiki przed pękaniem , wysuszaniem , szkodliwym działaniem promieni UV. Preparat ma właściwości antystatyczne , pozostawia naturalne wykończenie , nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia:

Używać na czystą i suchą powierzchnie. Spryskać i rozprowadzić równomiernie preparat mikrofibrą.

Przed użyciem polecamy wyczyścić powierzchnię preparatem Route7 – APC koncentrat

200 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: